Gebhardt SILIC-A - 310 ml
Numer produktu:
311030000
Opis
Gebhardt SILIC-A to 1-komponentowy uszczelniacz do uszczelniania kanałów powietrznych i systemów wentylacyjnych. Utwardzany octanem silikon jest odporny na wilgoć, ale nie nadaje się do stałego kontaktu z wodą. Uszczelniacz kanałów powietrznych spełnia wymagania LEED i ma dobrą odporność na promieniowanie UV. Uszczelniacz nie może być bezpiecznie stosowany na/na stali nierdzewnej i stali ocynkowanej; wymaga to indywidualnego testu. Odporność na temperaturę wynosi od -60°C do +150°C, a kolor uszczelniacza jest szary.
| Właściwości: | Odporny na warunki atmosferyczne |
|---|---|
| Zatwierdzenia: | LEED |
| Kontener: | Kartusza |
| Ilość wypełnienia: | 310 ml |
| Kolor: | Szary |
| Baza surowcowa: | Silikon usieciowany octanem |
| Odporność na temperaturę do: | 150 °C |
| Odporność na temperaturę od: | -60 °C |
CrossSelling
Premiumprofil 30 D - 0,75 mm - BUTYL
Art. No: 301050505
Ocynkowany
0.75 mm
30
5000 mm
Butyl
Nie widzisz ceny?
Premiumprofil 20 D - 0,7 mm - BUTYL
Art. No: 301050402
Ocynkowany
0.7 mm
20
5000 mm
Butyl
Nie widzisz ceny?