Gebhardt-MASTIC - 310 ml
Numer produktu:
311030014
Opis
Gebhardt-MASTIC jest natryskiwanym jednoskładnikowym uszczelniaczem na bazie kauczuku butylowego do łączenia kanałów wentylacyjnych. Szczeliwo jest sklasyfikowane jako bardzo dobrze dezynfekujące i spełnia wymagania higieniczne do stosowania w systemach RLT zgodnie z VDI 6022.
Ma uniwersalne zastosowanie w pomieszczeniach i na zewnątrz dzięki odporności na promieniowanie UV i warunki atmosferyczne, a także odporności m.in. na wodę, słoną wodę czy kuchenne powietrze wylotowe. Uszczelniacz kanałów powietrznych nie zawiera substancji szkodliwych dla farby i może być zamalowywany. Dostępny w kartuszach lub tubach.
Ma uniwersalne zastosowanie w pomieszczeniach i na zewnątrz dzięki odporności na promieniowanie UV i warunki atmosferyczne, a także odporności m.in. na wodę, słoną wodę czy kuchenne powietrze wylotowe. Uszczelniacz kanałów powietrznych nie zawiera substancji szkodliwych dla farby i może być zamalowywany. Dostępny w kartuszach lub tubach.
| Właściwości: | Bez silikonu, LABS free, Odporny na warunki atmosferyczne, Wyciąg kuchenny |
|---|---|
| Zatwierdzenia: | ISO 846 |
| Kontener: | Kartusza |
| Ilość wypełnienia: | 310 ml |
| Kolor: | Szary |
| Baza surowcowa: | Kauczuk butylowy |
| Odporność na temperaturę do: | 70 °C |
| Odporność na temperaturę od: | -20 °C |
Często zadawane pytania
Czy Gebhardt-MASTIC nadaje się do malowania proszkowego?
Nie, w przeciwieństwie do Gebhardt-MAXX, nasz uszczelniacz Gebhardt-MASTIC nie nadaje się do malowania proszkowego.
Czy Gebhardt-MASTIC ma zastosowanie w obszarze powietrza wywiewanego z kuchni?
Tak, nasz uszczelniacz do kanałów wentylacyjnych Gebhardt-MASTIC jest odporny między innymi na kuchenne powietrze wylotowe, wodę i wodę morską, a zatem może być bez wahania stosowany w obszarze kuchennego powietrza wylotowego.
CrossSelling
Premiumprofil 20 D - 0,7 mm - BUTYL
Art. No: 301050402
Ocynkowany
0.7 mm
20
5000 mm
Butyl
Nie widzisz ceny?