Gebhardt-GEL - 25 kg
Numer produktu:
311060000
Opis
Aby osiągnąć wyższe klasy szczelności, nieuniknione jest uszczelnienie wrębu wzdłużnego na kanale wentylacyjnym. Aby utrzymać niski udział odsłoniętej masy uszczelniającej, korzystne jest uszczelnienie wrębu kanału od wewnątrz metodą iniekcji.
Gebhardt-GEL do formowania wręgów spełnia wymagania higieniczne do stosowania w systemach klimatyzacyjnych zgodnie z VDI 6022 i jest idealnym uszczelniaczem do tego celu. Gebhardt-GEL jest bezrozpuszczalnikowy, bezwonny, wolny od substancji utrudniających zwilżanie farby i posiada wysoką odporność na temperaturę -30°C - +120°C.
Gebhardt-GEL do formowania wręgów spełnia wymagania higieniczne do stosowania w systemach klimatyzacyjnych zgodnie z VDI 6022 i jest idealnym uszczelniaczem do tego celu. Gebhardt-GEL jest bezrozpuszczalnikowy, bezwonny, wolny od substancji utrudniających zwilżanie farby i posiada wysoką odporność na temperaturę -30°C - +120°C.
| Właściwości: | Bez silikonu, LABS free, Nie zawiera rozpuszczalników |
|---|---|
| Zatwierdzenia: | ISO 846 |
| Kontener: | Hobbock |
| Ilość wypełnienia: | 25 kg |
| Kolor: | Żółty |
| Baza surowcowa: | Olej mineralny na mydle litowym |
| Odporność na temperaturę do: | 120 °C |
| Odporność na temperaturę od: | -30 °C |
CrossSelling
Premiumprofil 20 D - 0,7 mm - BUTYL
Art. No: 301050402
Ocynkowany
0.7 mm
20
5000 mm
Butyl
Nie widzisz ceny?
Premiumprofil 30 D - 0,75 mm - BUTYL
Art. No: 301050505
Ocynkowany
0.75 mm
30
5000 mm
Butyl
Nie widzisz ceny?